Відображаються усі з 7 результатів

Шафа для одягу AR1173

Розміри: W2100 x H2200 x D5200 Опис: 2 двері

Шафа для одягу AR1852

Розміри: W1320 x H2200 x D570 Опис: 2 двері

Шафа Ампір AR1176

Розміри: W1400 x H2600 x D600 Опис: 4 двері

Шафа для одягу Louis XVi AR1172

Розміри: W1600 x H2200 x D500 Опис: 2 двері і 2 ящики

Шафа Марлі AR382

Розміри: W1700 x H2120 x D560 Опис: 2 двері Колір: Без фарбування можна вибирати.

Шафа-купе Regence AR1175

Розміри: W1500 x H2000 x D600 Опис: 2 двері і 2 шухляди Ліва сторона: 1 штанга під вішаки Права сторона: 4 полиці регульовані по висоті

Шафа Регентство AR390

Розміри: W850 x H2000 x D550 Опис: 1 двері

“Хто був принаймні один день королем або королевою в Нарнії,
Назавжди залишиться тут королева або король».
Клайв Стейплз Льюїс , «Лев, відьма і гардероб»

Масивні старі двері з благородного дерева зі спокійною аристократією захищають літопис сімейного дворянства. Кожна тріщина, потертість і візерунковий елемент ручної роботи має свою історію.

Які пригоди чекають нас за стулками антикварного гардеробу? Варто навшпиньки під’їхати до дерев’яних дверей з облямівкою зі слонової кістки, акуратно натягнувши на важку круглу ручку з позолотою пилку – і тепер нас кличуть до м’яча. Пишну сукню з мереживом і елегантним корсетом просять вальсувати серед гостей почесної вечері на честь захоплення французьких Фландрії. Хай живе король Саншайн! Штат – Людовик XIV.

Цікаво, що приховано в елегантному стриманому armoir стилю Regency? Спокійна надійність колись збройового зберігача нагадує основні цінності в мирний час: довговічність і стабільне процвітання. Бронзова фурнітура і дерев’яні цвяхи говорять про повагу до багатовікових традицій французьких майстрів виготовлення Іва Фуке.

А ось дерев’яна шафа від Просвітництва. Ручне різьблення фасаду прикрашає таємні знання, що зберігаються на полицях в рукописах і за хребтом старих малообласних книг. Можливо, ці ідеї будуть обговорюватися філософами і письменниками, запрошеними сьогодні в літературний салон. Комфорт і якість принципово важливі для наших майстрів, тому кожен кабінет виконаний зі скрупульозним розглядом інтер’єру і функціонуванням житлового простору господарів.

Грецьку легкість і витонченість можна побачити в кабінетах серії Людовика XVI. Природні відтінки, пасторальні сюжети в візерункових композиціях надають легкості і грайливої жіночності вінтажним меблям стилю цієї епохи. Так що хочеться вибратися з надр шафи легкий літній костюм і повільно гуляти з тростиною в саду, важливо скорегувати щіпку-нез і повністю вдихнути солодко-п’янкий аромат акації.

Не було і слідів колишньої повітряності з приходом наполеонівської епохи, компенсуючи невелике зростання масштабними амбіціями. Світ контрастує з ним. Культура і мистецтво відображають соціальні настрої, а стиль імперії – це спроба втекти в благочестиву античність, прагнення до ідеалів, включаючи романтизацію величі імператора. Ідеалізація чітко простежується в дизайні меблів цієї епохи: прямі лінії, контраст холодної бронзи і теплого масиву дерева. Ноти греко-римської античності серед строгого лейтмотиву шаф в стилі ампір прослизають в декоративні елементи: приховані в головах баранів і левів, переплетені між лавровими гілками і ліанами. Це надає стилю еклектику і адаптивність до інтер’єрів широкого спектру стилів.

Гардероб – важлива частина елітного інтер’єру. Він дбайливо зберігає образ вашого повсякденного життя і настрій святкових нарядів. До вибору дерев’яної шафи преміум-класу слід підходити відповідально, і ми з радістю допоможемо, надавши професійні консультації та дизайнерський підбір меблів з каталогу. Крім того, ми можемо замовити виготовлення елітних меблів за індивідуальним дизайном і кресленнями.

Всі шафи українсько-французького виробництва Yves Fouquet виготовлені з твердої вишневої та букової деревини, з ручною різьбою та французькими аксесуарами з бронзи та латуні. В основі наших цінностей лежить автентичність і надійність. Використовуючи унікальні старі французькі технології виробництва, ми точно представляємо якісні меблі різних епох європейської еліти.