YVES FOUQUET

Про нас

Мануфактура французьких старовинних меблів.
Історія, секрети виробництва та головні цінності нашої компанії

YVES FOUQUET

виробництво меблів з 1999 року

«…Благородність зобов’язує, Господа!» Колись цю фразу висловив герцог Де Леві, але вона залишилася актуальною і зараз. Для людей знання та вибір стилю, у тому числі і в меблів, стає просто необхідним елементом загальної культури та світськості.

Одним із найбільш модних стилів у Європі сьогодні є вінтажний. стиль. Меблі, виготовлені за оригінальними методиками відтворення старовинних моделей із застосуванням нових методів «старіння», вважається вінтажною. Копії старовинних французьких меблів стилів королів ЛюдовикаXIV, Людовика XV (Регенство), Людовика XVI, директорії та інших., відтворюються як у точності, і можуть бути змінені з урахуванням вимог сучасного інтер’єру чи тенденції сучасної моди до змішання стилів.

Фабрика Іва Фуке є унікальною в Україні. Відтворення старовинних моделей меблів, як творів мистецтва, – загальна справа її майстрів, яким Ів Фуке, талановитий нащадок, знаменитого на весь світ покоління французьких червонодерів Фуке, передав цінне вміння.

Вся продукція, що виготовляється на фабриці, виготовляється зі 100% натуральної деревини вишні, без використання клеєної фанери та шпону. Для верхнього захисного шару покриття меблів використовується гуммілак (лак виробів із натуральної копалини смоли). Готові меблі покриваються натуральним воском, а окрасою служить фурнітура, виготовлена з бронзи або латуні, що поставляється з Франції. Як сполучні елементи використовують дерев’яні цвяхи. Усі різьблені елементи – ручного виконання. У процесі виготовлення меблів, для досягнення необхідної якості, основна увага приділяється високопрофесійному ручному оздобленню.

Використання натуральних, екологічно чистих матеріалів та секрети кінцевої обробки виробів дозволяють зберегти відчуття живої матерії. глибину та тепло натурального дерева. Гладка, як шовк оздоблення, видає кохання до справи майстрів, їх трепетне ставлення до кожної деталі.

Саме це дозволяє кожну модель сприймати як твір мистецтва.

Творчий процес

Пориньте в атмосферу натхнення створення унікальних меблів

Відтворити відео

Один день на фабриці

Відтворити відео

Один день у шоу-румі