Відображаються усі з 6 результатів

Тумбочка Regence BC006

Розміри: W500 x H500 x D400 Опис: 1 шухляда

Столик Directoire TM032

Ширина: 650 Зріст: 650 Глибина: 580

Столик під лампу Regence BC007

Розміри: W450 x H710 x D400 Опис: 1 шухляда

Столик приставний BC006

896
Розміри: W450 x H610 x D400 Опис: 2 ШУХЛЯДИ. КОРПУС КОЛІР ГРАФІТ, НІЖКИ ЗСЕРЕДИНИ ЛИМОН, СТІЛЬНИЦЯ, ПОЛИЧКА, А ТАКОЖ РУЧНА РІЗЬБА ПАТИНА 

Столик приставний BC007e

896
Розміри: W450 x H710 x D400 Опис: 1 шухляда, корпус рожевий яскравий, ніжки зсередини та кришка патина натуральна вишня, декоративна фурнітура бронза

Столик під лампу з різьбленим фризом BC008

Розміри: W500 x H500 x D 500 Опис: 1 шухляда

Елегантність лежить більше в серці і душі, ніж на зовнішньому вигляді, але своїми діями і словами ми доводимо свою присутність в нас.

Рут Хоган , “Мудрість Саллі”

Благородство простежується в тонких деталях людського існування: уважне ставлення до себе і близьких, приємний голос і м’які рухи, вірність своєму вибору, помірність в споживанні і дачі. Місце, де він щирий з самим собою, де він відпочиває від світської суєти, де він знаходиться вдома, говорить про людину вкрай правдиво. Саме інтер’єр найкраще описує цінності людини, його світогляд і прагнення. Місце, куди ми йдемо в світ снів і репресуємо в несвідомі образи дня, особливе. Вивчивши місце для сну і пробудження, можна багато розповісти про його власника: ліжко з жорстким матрацом і безкомпромісно прямими кутами або м’який диван з грайливими візерунками на спині? Затишне місце для одного з винятковою функцією сну або просторе двоспальне ліжко з чотирма плакатами для довгих недільних пробуджень, повільно переходячи в сніданок прямо в ліжку?

Або візьміть сутінковий хранитель речей для вечірніх і ранкових ритуалів – тумбочку. Який з них вам подобається?

Наприклад, він рясно прикрашений різьбленням, мозаїками з давніми предметами і слоновою кісткою піднесених часів Людовика XIV. Різьблені шафи, ймовірно, містять багаті прикраси, зі смаком інкрустований гребінець для шикарного волосся господині, а на позолоченій стільниці є порцелянові статуетки левиць, подаровані шанувальниками.

Тумбочка більш пізнього періоду виконана з агресивно червоного дерева рідкісної породи, без розмаху, але зі скромною елегантністю гладких ніжок. Оцінити цінність його простоти здатні тільки поціновувачі мистецтва ВІСІМНАДЦЯТОГО століття. Напевно його власник прагматичний і прямолінійний, зовні холодний, однак консервативно відданий близьким і своїй роботі. Поруч з стриманим, але міцним наручним годинником і виявленими шахами господаря не дивно буде побачити кодекс законів з настільки ж чітким механізмом дії.

Зовсім по-іншому знаходяться прихильники імперії. Подружня пара з вільними поглядами на світ, любителі сміливих поєднань як в меблях, так і в житті: їх шафа точно виконана за оригінальним ескізом і грамотно вписана в поглиблення біля ліжка. Бронзова облямівка на темному дереві, помпезні голови левів і єгипетські візерунки випромінюють спокійну високу вартість, але без снобізму. Нестандартне освітлення не виривається зі стилю, а підкреслює незвичайні поєднання в інтер’єрі, куди хочеться частіше приходити в гості, помічаючи нові деталі і натяки на твори мистецтва та історичні події різних епох, їх переплетення і закономірності. Інтелект і творчість – головні цінності прихильників ампірського стилю. Тому напевно на постаменті ми не побачимо великої кількості прикрас, але книги тут змінюють один одного, не встигнувши набрати хоча б міліметр пилу на хребті.

Ми різні, але нас об’єднує одне – повага до якості і довговічності дій, вчинків і результатів. Саме тому всі шафи і тумбочки стовідсотково виготовлені вручну, виготовлені досвідченими майстрами виробництва Іва Фуке з використанням унікальних технологій безпосередньо від засновників створення меблів.