Відображаються усі з 4 результатів

Комод ММ201

Ширина: 730 Висота: 1450 Глибина: 425

Комод для кабінету ММ202

Ширина: 1080 Висота: 930 Глибина: 450

Комод-секретер dos d’ane Louis XVi ew363

3,280
Розміри: W920 x H1110 x D500 Опис: комод -секретер dos d'ane louis xvi. 5 шухляд в нижній частині, 6 маленьких шухлядок в верхній частині. 1 потаємна шухлядка, відкидна дверка з поверхнею для письма обтягнута шкірою. корпус чорний, шухляди всередині світлий голубий, маленькі шухляди в верхній частині, а також різьба натуральна вишня. декоративна фурнітура бронза. на відкідній кришці поверхня для письма - чорна шкіра. Відкидна кришка з поверхнею лдя запису зі шкіряною вставкою 6 висувних внутрішніх шухляд 1 внутрішня потайна шухляда 5 шухляд

Секретер Dos d’ane Louis XV EW220

3,120
Розміри: Ш900 х В1030 х Г500 Опис: Відкидна кришка з поверхнею для письма, 1 внутрішня полиця і 1 висувна скринька

Ще в далекому 18 столітті молоді грайливі француженки писали інтригуючі листи своїм коханцям на гладкій кришці секретера, старанно виводячи густим чорнилом палкі рядки, а потім нетерпляче чекали відповіді з інших міст, а часом навіть країн. І щоразу отримуючи бажаний конверт із щільного жовтуватого паперу з чорними лініями під найкрасивішим ім’ям, дівчата притискали його до грудей, уявляючи образ коханого, вдихаючи запах деревини з ледь вловимими нотками морських хвиль. А потім незмінно клали листа в потайну скриньку комода, передчуваючи солодке занурення в романтичні мрії і хвилюючі новини перед сном.

Секретар довгий час вважався виключно жіночим предметом меблів, що зберігає душевні рядки в листах близьким, важливі документи, пам’ятні речі або сімейні коштовності. Однак дерев’яні комоди виявилися настільки практичними та універсальними, що незабаром набули широкого поширення в Європі, а пізніше і країнах СНД, справедливо заслуживши повагу серед знаті та ділових людей, які шанують мінімалізм та зручність. До речі, Наполеон Бонапарт мав особистий унікальний дорожній секретер, який дозволяв йому не відриватися від вирішення державних питань навіть у далеких поїздках, а складні механізми та замки дозволяли надійно зберігати ділові папери. Майстри і годинникарі, що працювали над добротністю та якістю, високо цінувалися і викликали повагу у високих соціальних верств. Пізніше стали з’являтися «вузьконаправлені» секретери: медичні та косметичні, декоративні та навчальні, комоди бюро, бюро-консолі.

Основна цінність секретера – багатофункціональність та практичність. Він гармонійно вписується у невеликих кабінетах, готельних номерах чи квартирах-студіях. Відкидна кришка часто служить зручною письмовою поверхнею, а в поглибленнях можна зберігати приладдя для творчості чи письма, що опиняються під рукою в моменти натхнення.

Незамінний секретер у приватних бібліотеках. Адже так часом хочеться, не залишаючи атмосфери вікової мудрості, зануритися відразу в приглушене світло ідей і роздумів, роблячи позначки пір’яною ручкою в улюбленому шкіряному блокноті.

Як правило секретери підбираються під класичний стиль інтер’єру. Проте, антикварні меблі часто вдало вписуються і сучасні приміщення, додаючи таємничості та спокійної вишуканості в ритмічний зухвалий хай-тек або, навпаки, пожвавлюючи собою надто стандартну класику.

Секретер – прабатько найсучасніших різновидів зберігачів-трансформерів: вишуканих бюро та компактних комодів. У каталозі виробництва Yves Fouquet ви знайдете дерев’яні секретери різних стилів: від витонченого бароко до контрастного Ампір. Різноманітність колірних рішень і оздоблювальних елементів дозволить вам легко підібрати французькі меблі, які ідеально впишеться у ваш інтер’єр. Крім того, всі меблі Yves Fouquet виготовляються досвідченими майстрами вручну з цільного дерева, тому у наших замовників є можливість внести зміни та побажання в оформлення та розташування складових елементів.